Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Budapesten melyik nyelvtanfoly...

Budapesten melyik nyelvtanfolyamot ajánljátok ezekkel a feltételekkel?

Figyelt kérdés

Vizsgaidőszak után nagyon rá szeretnék kapcsolni az angoltanulásra a nyelvvizsga miatt (is). Az évek során kiderult számomra hogy egyedül jól beszélni angolul nem fogok tudni megtanulni, így egy nyelvtanfolyamra szeretnék elmenni.

A lényeg az lenne, hogy Budapesten legyen, és jelenléti órák legyenek.

Melyik tanfolyamról hallottataok/tapasztaltatok jókat?

Köszi a válaszokat!



2023. jún. 5. 18:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát, eléggé lutri, mert nagyrészt attól is függ, hogy mennyire motiváltak azok, akikkel egy csoportba kerülsz, meg hogy mennyire sikerül belőni, hogy milyen szinten vagy (se a túl erős, se a túl gyenge, se a túl vegyes csoport nem igazán nyerő), de sok sikert, én mindig szerettem csoportban tanulni. :)
2023. jún. 5. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Thunderfairy ***** válasza:
Én voltam ilyen alapfokú tanfolyamon. Hát pedig egyedűl jobban megy mint tanfolyammal. Most kezdem, évekkel a tanfolyan után, megtanulni amit ott kellet volna. Internetről pedig meglehet egyedűl is tanulni. Főleg hogy a tanfolyam kiejtése, szóbeli, nagyon nem az amit a valódi angolnyelvű filmeken hallasz.
2023. jún. 6. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!