Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Milyen nemzetiségűek látogatjá...

Milyen nemzetiségűek látogatják legtöbben a Budapesti Wombats' hotelt ?

Figyelt kérdés

Néha járunk oda villanyt szerelni és szinte csak angolúl beszélnek a látogatók. Tudom hogy a szeméjzetel kb csak úgy tudnak kommunikálni de egymás között is szinte csak angolúl hallom öket beszélni. Persze tudom hogy ha szeret az ember utazni akkor alap követelmény az angol hogy egyedül boldogúljon.

Vagy csak tetszik neki a nyelv és azért tanúlja, pl. mint én.


Érdekes hogy a látogatók többsége fiatal lány. Gondolom egyetemisták vagy az előtt lévők akik bejárják európát. Gap year-esek.



2023. júl. 15. 06:52
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy hostel, nem hotel. Valoszinu tobb lany mint fiu utazik egyutt.

Lehetseges, hogy a beosztottak is szezoni vendegmunkasok.

2023. júl. 15. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azért gondoltam hogy többségük csak 1 napig vesz ki szállást mert a személyzettel mindig megkellett beszélni hogy melyik szobába mehetünk be karbantartani. És mindig az volt a szöveg hogy 10 kor általában kiszoktak csekkolni utána mehetünk. De biztosan van aki hosszú időre veszi ki a szállást.
2023. júl. 15. 07:36
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Van aki egy napig, van aki egy hetig is marad. Hostelosok altalaban reggel 10-re mar lelepnek, de nem feltetlenul kicsekkolnek. Varosnezes stb
2023. júl. 15. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
27%

Helyesírás more!


angolul, személyzettel, őket, alapkövetelmény, boldoguljon, tanulja, meg kellett beszélni, ki szoktak csekkolni

2023. júl. 15. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
92%
More? Magyarul írt, nem cigányul.
2023. júl. 15. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!