Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogy lehet legjobban megtanuln...

Hogy lehet legjobban megtanulni németül?

Figyelt kérdés
2008. dec. 31. 12:21
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez attól is függ, hogy teljesen nulláról indulsz, vagy van már alaptudásod, amit fejleszteni szeretnél.


Mindenesetre tv, tv, tv. Biztos tudsz fogni otthon német csatornákat, ezeket nézni nagyon hasznos szókincs és hallásértés szempontjából.


A nyelvtani dolgokat legjobb ismerkedve fejleszteni, ajánlom a sharedtalk.com-t, vagy az icq.com-ot erre a célra.


Ha könyv érdekel, szerintem a legjobb a Start! és az Unterwegs nevű könyvek, akár egyedül is tanulhatsz belőlük, nem igényel tanári segítséget.

2008. dec. 31. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

A nyelvtant értem a főnévragozástól a passzívig mindent

de kiejtésem s a szókincsem sz**!!!

2008. dec. 31. 13:19
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Menj ki Németországba nyáron munkát vállalni.

tudom ajánlani a Vöröskeresztet, segélyezésnél kell részt vállalni, és sokat kell közben emberekkel kommunnikálni. és elég jó fizetéssel is jár.

2008. dec. 31. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Én egy szot sem tudtam,amikor kiutaztam külföldre,

3 év alatt szinte màr tökéletesen tudok beszélni.

Rengeteg tv-t-zés,és a sok ember,aki csak németül szolalt meg.

2008. dec. 31. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Olvass bestsellereket németül, azokat hétköznapi nyelven írják, könnyedén meg fogod érteni.
2008. dec. 31. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Brain Storming ***** válasza:
100%

Ebbe nézz bele - vannak nagyon jó dolgok benne!

[link]

2009. júl. 8. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!