Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mennyi a reális óradíj egy 60...

Mennyi a reális óradíj egy 60 perces nyelvóráért?

Figyelt kérdés
Spanyol nyelv. A tanár, akit találtam, 8.000 Ft-ot kér. Nem túl sok ez? Budapest. Van 5-6 ezerért is? Vagy az inkább 45 perc?

2023. júl. 27. 17:37
 1/8 anonim ***** válasza:
95%
Realis? Nincs olyan, hogy reális. Annyi az ára, amennyit ő elkér2. A spanyol nyilván ritkább, mint az angol, így többet kér. Ha sokallod, keress másikat. Adhatsz fel te magad is hirdetést, ott megadhatsz egy maximum árat is.
2023. júl. 27. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
58%

Az elsö egy idióta, aki azt hiszi, megtanult már egy nyelvet, közben meg legjobb esetben makogni tud, többet nem


A kérdésre: ez tökéletesen reális ár, viszont legalább 60 perc egyben kell, én inkább a 90 perces órákat preferálom (tanulóként)

2023. júl. 27. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy parancsolj:


Online: 5500

[link]


Itt több is van, az első amire rakattintottam 6000

[link]


Ennél nincs ár feltuntetve

[link]

2023. júl. 27. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
86%
Nekem nem tűnik drágának. Én még a tanári diplomám megszerzése előtt, egyetemistaként (és emiatt olcsóbban) tartottam 60 perces töriórát 3.500 Ft-ért vidéken. Ha ehhez hozzáveszem, hogy ez az illető Budapesten dolgozik, nyelvszakos, és nem angol nyelvről van szó, nekem reálisnak tűnik az ár, amit kér.
2023. júl. 27. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
81%
Teljesen rendben van az ár. Figyelembe kell venni hogy spanyol azért itthon az oktatásban meg ritkábban, kevésbé tanult nyelvnek számít. Viszonylag tanár is kevesebb van belőle mint pl. angol, német. Budapest.
2023. júl. 27. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem az sok. Max 6000-6500
2023. júl. 27. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
18%

kérhet ennyit, de kutya nem fog hozzá járni!

azért vegyétek figyelembe, h. relatíve kevesen akarnak spanyolul tanulni, mert miért is akarnának.


spanyolország azdasága nem túl erős, messzebb is van, mint olaszo. és görögo., ha turistáskodni akarsz.

máshol csak a latin-amerikai orszáokban beszélnek spoanyolul, ami rohadt messze van innen, ezek az országok többségében fejlődő országok, borzasztó yzegények, virágzik a drogkartell és az emberkereskedelem.


szval spanyolul tanulni nem egy nagy perspektíva, mert spanyol befejtetőből erefelé kevés van, meg a fetiek miatt nem vonzó desztináció, nem ezekben az országokban fogo megszedni magad, és örülhetsz, ha egyben hazatérsz.


akkor már inkább olasz, mert közelebb van, mert a német után a legztöbb külföldi tulajdonú cég hjazánkban olasz, és mert az észak-olaz metropoliszok relatíve gazdagok, oda el lehet menni dolgozni, élni...


én biztos nem fizetnék ennyi pénzt 60 percért, de ha tanár lennék, nem is kérnék el ennyit.

én németet tanítottam még egyetemistaként, nagyon szerény áron ehhez képest, igaz, az több mint 10 éve volt...

2023. júl. 27. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"kérhet ennyit, de kutya nem fog hozzá járni!:


Akkor majd csökkenti sz árat

2023. júl. 28. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!