Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Milyen nyelvet tanulnátok...

Milyen nyelvet tanulnátok szívesen?

Figyelt kérdés

2023. aug. 4. 10:06
A kérdező szavazást indított:
Olasz
Spanyol
Francia
Szlovák
Holland
44 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Norvég
2023. aug. 4. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
86%
Bantu
2023. aug. 4. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Valamiért a dán mindig is érdekelt.
2023. aug. 4. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezek közül(meg amúgy is) spanyol-olasz. Kb egy szinten van szándékomat tekintve, de most előtérben van a spanyol.
2023. aug. 4. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 iwnit válasza:
100%

Szeretnék magyarul gyakorolni, ezért regisztráltam ide.

Szlovák helyett Hollandiát választom, mert nekem könnyebb lenne. A többi nyelvet már ismerem.

2023. aug. 4. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
A felsoroltak közül spanyolt.Amúgy ezeken kívűl van még pár nyelv,ami érdekel:pl.török,kínai vagy cseh.
2023. aug. 4. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha csak kedvtelésből, akkor szlovák. <3 Valamiért nagyon tetszik az a nyelv. Egyébként is szeretem a szláv nyelveket, érdekes hangzásuk van. Azok közül pedig a szlovák afféle "szerelem első hallásra".


Egyébként olyat választanék, ami "hasznos".

- Elsősorban angol, mert azt szinte az egész világon beszélik.

- Azon felül vagy olyat, amit sok helyen beszélnek (pl. spanyol, francia),

- vagy ha van egy ország, ahová ki szeretnék költözni vagy legalább dolgozni egy ideig, akkor annak az országnak a nyelvét.

2023. aug. 20. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!