Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Az indonéz nyelv mennyire...

Az indonéz nyelv mennyire hasznos?

Figyelt kérdés
Mert ugyebár 300 millió ember anyanyelve.

2023. aug. 6. 16:23
 1/4 anonim ***** válasza:
49%
Hasznos, legalább szót fogsz tudni érteni az indonéz segédmunkásokkal az akksigyárban.
2023. aug. 6. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Aki ott lakik, annak hasznos. Én még nem találkoztam ilyen anyanyelvű emberrel az életem során.
2023. aug. 6. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
49%
Európában kb. semennyire. Mondjuk ha csak a hasznosság miatt tanul valaki egy nyelvet, az régen rossz.
2023. aug. 8. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egy távoli ország nyelvét akkor tanulja valaki,ha jobban meg akarja ismerni az adott ország kultúráját.Olyankor nyer értelmet a nyelv hasznossága,ha azt bármilyen területen tudjuk alkalmazni.Én pl.a SCTV-t szoktam nézni,mert nagyon jó sorozatok mennek rajta.(indonéz nyelven számolni már tudok,ismerem a Jó napot! illetve a Köszönöm kifejezéseket!) Egyébként a nyelv latin betűs abc-t alkalmaz,és a nyelvi besorolása szerint a könnyen tanulható nyelvek közé tartozik.
2023. aug. 9. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!