Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Megtudom írni így az emelt...

Megtudom írni így az emelt angol érettségit?

Figyelt kérdés

Idén kozeleztem angolból ami 67%-osra sikerül, az angolt úgy igazán 3évig kezdtem el és tanultam a középsuliban.

Jövő májusban szeretnék emelkedni belőle a többlet pontok miatt. Szeptembertől járni fogok angol tanárhoz.

Csak nem tudom hogy ennyi idő alatt feltudok-e zárkozni olyan szintre hogy megirjam minimum 60%-óra.



2023. aug. 18. 22:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Attók függ mi a cél. A 60% talán meglesz.
2023. aug. 18. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha közepen 67% lett most akkor azért van még mit felhozni, de sikerülhet azért.

Az jó ha mész magántanárhoz, de mellette is gyakorold sokat, akár úgy is hogy angolul nézel filmeket, sorozatokat (elején akár angol felirattal majd nélküle), olvass sok angol nyelvű cikket illetve azert szerencsés nyelv ez mert rengeteg gyakorló feladat van fent neten megoldással ingyen és megbízható helyekről.

2023. aug. 19. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Lehetséges, de ez nem csak attól függ, hogy most milyen százalékot értél el, hanem attól is, hogy mennyi időt és energiát vagy hajlandó belefektetni.


(A második válaszoló tanácsaival egyetértek, így azt nem írom le megint.)

2023. aug. 19. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!