Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Szolnok oxfordi nyelvsuli...

Szolnok oxfordi nyelvsuli társalkodó vizsgánál?

Figyelt kérdés

Milyen véleményetek van a szolnoki oxford nyelviskolai vizsgázóhelyről?

Ott tartják hozzám legközelebb a társalkodó nyelvvizsgát, de nem tudom hogy milyen szigorúan értékelnek ott pl. szóbelin



2023. aug. 29. 08:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Na, azt hittem, hogy kihívás lesz, de ez totál lejáratja az embert, mennyire könnyű. Mintha csak gyereknek készült volna a vizsga, nem éreztem komolynak. Megvan az a pont, amikor túl egyszerű, és ez az. Nem éreztem, hogy valódi tudást mérnének. Jobb lett volna, ha máshova megyek ahol van is kihívás. 😂
2023. aug. 29. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Miért milyen volt? Ezen a vizsgahelyen voltál? Milyen szinten állsz?
2023. aug. 29. 09:24
 3/3 anonim ***** válasza:

ha kihívást akarsz, akkor csinálj valódi nyelvvizsgát, ne a magyar társalkodó meg origó hulladékokat...

a kérdésre válaszolva tökmindegy milyenek a vizsgáztatók, a társalkodón max. akkor buksz meg, ha angol helyett spanyolul beszélsz...

2023. aug. 29. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!