Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » A nyelvvizsgak fix idokozonken...

A nyelvvizsgak fix idokozonkent vannak, mint peldaul az erettsegi vagy viszonylag rugalmas barmikor lehet tenni?

Figyelt kérdés

2023. aug. 30. 04:39
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen fix rendszerességgel, de ez a rendszeresség nyelvvizsgaközpontonként eltérő és egy évben sokkal több nyelvvizsga alkalmat hirdetnek meg, mint például érettségit, úgyhogy sokkal sűrűbben lehet nyelvvizsgázni a népszerű nyelvek esetén (angol, német, francia stb...)
2023. aug. 30. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Kb. havonta vannak, de attól függ, melyik nyelvvizsgaközpontnál, melyik városban (mondjuk most már vannak online is), és persze milyen nyelvből szeretnél vizsgázni. Szóval nekem pl. volt hogy másik városba kellett jelentkeznem, mert akkor épp csak ott volt a közelben olyan vizsga amire menni akartam.
2023. aug. 30. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
koszonom szepen a valaszokat, esetleg az online nyelvizsgarol tudnal mondani par szot? kicsit nehezen tudom elkepzelni az online nyelvvizsgat
2023. aug. 30. 10:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!