Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogyan lehet felmentést...

Hogyan lehet felmentést szerezni idegen nyelvből?

Figyelt kérdés
Felvettek egyetemre. Azon belül felsőfokú képzésre. Viszont van idegen nyelv. Amiről nem írtak, mikor kerestem a szakokat. Ha tudtam volna, nem jelentkezem. Most első félévben nem veszem fel. Sőt nem is szeretném. Jó tanuló voltam anno, de már 14 éve érettségiztem, és az angolom a minimális 23 pontom lett. Nem tudok idegen nyelvet tanulni. Felnőtt fejjel 3 évig jártam heti 2 órában magántanárhoz angolból, de egyetértettünk, hogy egyszerűen nem fog menni. Tudta, hogy akarom, én is akartam, de képtelen vagyok nyelvet tanulni. Viszont itt gyakorlati vizsga van belőle…már ott akarom hagyni az egészet, pedig el sem kezdődött, hiszen tudom, hogy nem bírom megtanulni. Viszont azt hallottam, hogy lehet belőle felmentést kérni. Ezt hol tudom elintézni, vagy mi a menete? Köszönöm a segítséget!

2023. szept. 6. 14:34
 1/1 Paczalos István ***** válasza:
Menj be a TO-ra, és ott konkrét választ kapsz, nem kell brainstormingolni.
2023. szept. 14. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!