Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Van esélyem az idegen nyelv...

Van esélyem az idegen nyelv felmentésre? 16/L

Figyelt kérdés
Meg tudok tanulni max 15-20 szöt egy hét alatt akár négyesre is, a témazárókat meg tudom írni kettesre. Szóval nem fenyeget a bukás. Viszont ezekért a jegyekért egy hétig vért kell izzadnom és doga után másnap már elfelejtek mindent. Hiaba az ismétlés. Sok egyéb tantárgy mellett nem tudok naponta egy évi anyagot ismételgetni. 8éves korom óta tanulok angolt. Bemutatkozni sem tudok. Semmit. Szeretnék majd egy olyan tantárgyból éretségizni amiből eséjem is van. BTM-es vagyok, nem diszes...így már nincs esélyem segítségre? :(

#nyelv #angol #BTM #tantárgy felmentés
2016. szept. 9. 17:03
 1/4 anonim ***** válasza:
79%
Diszes papírral lenne esélyed. Arra már láttam példát. Esélyed sincs szerezni egyet?
2016. szept. 9. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
43%
Eselyed barmire van, viszont ez maximum most lesz kenyelmes. Majd mikor melyebb olvasas nelkul dobjak a kukaba az oneletrajzodat, mert latjak, hogy nem beszelsz minimum angolul, az mar nem lesz annyira kenyelmes. Magyarul is megtanultal, szoval hajra, nincs kifogas.
2016. szept. 9. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
40%
Hát lehet ilyet játszani, de a munkában senkit nem fog érdekelni a rinyád, és max. még egyetemre sem vesznek fel. Ennyi.
2016. szept. 9. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"BTM-es vagyok, nem diszes...így már nincs esélyem segítségre? :( "


Olvasd el a szakvéleményedet, abban ott van, hogy mire vagy jogosult, miket javasol a pszichológus, milyen könnyítéseket, kedvezményeket, felmentéseket kaphatsz. Mi áll benne?

2016. okt. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!