Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Van valami anyagotok franciábó...

Van valami anyagotok franciából amit megosztanátok velem? kezdő vagyok és nagyon le vagyok maradva

Figyelt kérdés
2023. okt. 1. 11:46
 1/7 anonim ***** válasza:
38%
akkor gyakorizás helyett inkább írd a házid, holnap suli.
2023. okt. 1. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ez a sorozat aranyos (több is van, ez egy teljes csatorna), meg vicces is, szeretem is


https://www.youtube.com/watch?v=EFtGLQzo8NQ


a lányba könnyű bele is szeretni

2023. okt. 1. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 franciasrac ***** válasza:

"a lányba könnyű bele is szeretni"


Elnézést kérek ? Az egy rajz, tudod ??

2023. okt. 2. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2, és ez a csatorna azon kívül, hogy valami nagyon bizarr, monoton módon pofázik hosszasan franciául, mégis mire jó? ha nem lenne meglepően jó kiejtésük, én azt is elhinném, hogy nem is értik a szöveget csak felolvassák amit eléjük tesznek fonetikusan leírva... és még apró hibák is vannak benne. kérdező, nehogy rákattints, inkább menjél vissza szépen a leckédhez. többet érsz vele, hidd el nekem.
2023. okt. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Rövid játéknak nekem jó volt kedvcsinálónak, egyébként meg a hagyományos módon részletesen magyarázós nyelvkönyveket szeretem a legjobban, persze sok példával és jól leírt olvasmányokkal.
2023. okt. 2. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Vannak emlékeim egy, az önálló tanulást kifejezetten segítő nyelvkönyvről, magam is tanultam belőle. A 70-es években készült, de épp az a lényeg, hogy elvileg segítség, tanár nélkül is ad egy fogódzkodót minden ember kezébe --- nomeg egy normálisabb világban is készült, amikor még a társadalom egybentartása, nem pedig szétszakítása volt az általános szemlélet.


Sajna nem találtam meg egy mozdulgattal letölthető PDF-ként, sőt még scribd-előfizetéssel sem. Utánanézés után nagyon valószínű, hogy az alábbiról van szó:


Somorjai Ferenc: Francia Nyelvkönyv (kezdők számára). Tanuljunk Nyelveket! sorozat, Tankönyvkiadó


Itt egy kép róla:


[link]


Jellegzetes kemény műanyag fedél, kékes-világosszürke, de létezik egy egész másmilyen puha papírboríítós kiadásban is.


Mások is írnak róla:


https://www.gyakorikerdesek.hu/kozoktatas-tanfolyamok__nyelv..

2023. okt. 3. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Próbálok azonnal megvehető linkeket mutatni, előjegyzéses macera nélkül:


[link]

2023. okt. 3. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!