Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogyan, honnan tanuljak...

Hogyan, honnan tanuljak spanyolul? Hol kezdjem, milyen műsorokat nézzek?

Figyelt kérdés

Angolul már tudok, de hiába nekivágtam spanyolul tanulni a leggyakoribb szavakat, nem tudok magamtól mondani semmit. :(

Tanár nélkül próbálkozok egyelőre.


2023. okt. 1. 19:53
 1/5 anonim ***** válasza:

Mivel egy rendes sorozatból még semmit nem értenél így egyelőre az ilyen videókat ajánlom.


https://www.youtube.com/watch?v=mcwp8_dhgCU&list=PL6cI04nDeb..

2023. okt. 1. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Cameroon ***** válasza:
YouTube on van a sofia őt keresd magyar lány kint él Spanyolországban nagyon jó videói vannak sokat lehet tanulni tőle
2023. okt. 1. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Első vagyok még ez is van hátha tetszik:


https://www.youtube.com/@FluentUSpanish


Amúgy ne aggódj, teljesen természetes, hogy ennyi idő után még nem tudsz magadtól mondani semmit. Ahhoz idő kell.

2023. okt. 1. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A kettes is jót ír, én személyesen ismerem őt, nagyon jól tud és jól is adja át. (1. és 3. vagyok.)
2023. okt. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Még az jutott eszembe, hogy ha van olyan sorozat vagy film, amit szeretsz, és kb. fejből tudod azt is megkeresheted spanyolul. (Teljesen újat nem ajánlok, mert fogalmad sem lesz, miről beszélnek. Azt majd később.)
2023. okt. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!