Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Kell felsőfokú nyelvvizsga,...

Kell felsőfokú nyelvvizsga, ha valaki magán nyelvtanár szeretne lenni vállalkozóként?

Figyelt kérdés
Azt tudom, hogy tanári végzettség nem kell, de vajon mi a helyzet a nyelvvizsgával?

2023. okt. 7. 12:59
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
32%

nehogy elhiggye bárki, h. kérdezőnek nyelvszakos mesterdiplomája lesz.

aki ilyen ótvar kamut tol, nincs tisztában a hazai tanárképzéssel, és azzal sem, hogy már eleve felsőfok kéne az adott idegen nyelvi BA szakra való bekerülésre.

2023. okt. 9. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

"eleve felsőfok kéne az adott idegen nyelvi BA szakra való bekerülésre"

Ezt meg honnan veszed?

2023. okt. 9. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

"eleve felsőfok kéne az adott idegen nyelvi BA szakra való bekerülésre"


Nem. Nyelvszakot végeztem, emelt érettségi a követelmény. Az pedig nem felsőfok. (Nem említem azokat a nyelvszakokat, ahol kezdő szinttől tanítják a nyelvet.)

2023. okt. 9. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

11-es... van már egy nyelvszakos BA diplomám, és nem kellett a jelentkezéshez felsőfokú nyelvvizsga. A végzéshez is elegendő kettő B2-es komplex nyelvvizsga.


És de, mesterszakos diplomám lesz, másodéves vagyok és jól megy. :)


Viszont lenne pár kérdesem..


Mi az, hogy ótvar kamut tolok?

Mi köze ennek a tanárképzéshez? A kérdés a magántanári vállalkozásra irányult és a nyelvvizsgára.

Mivel haragítottalak magamra, hogy ilyen stìlust használsz?

2023. okt. 10. 00:48
 15/20 anonim ***** válasza:
77%

"Mi az, hogy ótvar kamut tolok? Mi köze ennek a tanárképzéshez? A kérdés a magántanári vállalkozásra irányult és a nyelvvizsgára. Mivel haragítottalak magamra, hogy ilyen stìlust használsz?"

Ugyanmár! Nem tökmindegy, mit válaszol? Ne etesd a trollt!

2023. okt. 10. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
62%
A troll virtuális képen törlése, ha már a valóságban nem lehet, nem a troll etetése! Nem vár választ, helyrerakta!
2023. okt. 10. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
50%

"Nem vár választ"

De igen, simán lehet, hogy valóban választ vár(t), hiszen három kérdő mondatot is írt. Ha csak helyre akarja valaki rakni a trollt, fogalmazzon kijelentő mondatokban.

2023. okt. 10. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Kérdő mondatok is kiváló eszközei a helyrerakásnak úgy, hogy a troll magában rájöjjön, hogy nem tud rájuk válaszolni, és visszahúzódjon.
2023. okt. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Csak szerintem a troll nagyon nem az az állatfajta, aki pont a kérdő mondatoktól húzódik vissza. Minél inkább folytathatja, annál inkább folytatja is. A kérdő mondatok csak olaj a tűzre. Majd meglátjuk, melyikünknek van igaza. ;-)
2023. okt. 10. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Egyikre sem tudott volna válaszolni. :)
2023. okt. 10. 22:53
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!