Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mennyire jó a Duolingo?

Mennyire jó a Duolingo?

Figyelt kérdés
Érdemes letölteni? Mennyire minőségi? Meg tudok vele tanulni normálisan angolul?

2023. okt. 17. 10:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
67%
Normálisan nem.
2023. okt. 17. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
93%

Érdemes letölteni és kipróbálni. Segít, mint bármi, amit angolul csinálsz - bár önmagában nem elég arra, hogy megtanítson angolul, pont mint ahogy bármilyen más módszer sem elég önmagában. Majd meglátod, hogy mennyire jön be.


Mindenre nem tanít meg, mindent nem tud begyakoroltatni, de azért igenis jó valamire. Annyira jó, amennyire időt szánsz rá, amennyire használod. Ha megúszni akarod, akkor nyilván nem tud hatékony lenni, ha viszont kihasználni akarod, akkor segít: szavakat, nyelvtani szerkezeteket gyakoroltat.

2023. okt. 17. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat!
2023. okt. 17. 12:03
 4/14 anonim ***** válasza:
19%
Semennyire.
2023. okt. 17. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
35%

Gyenge.


Akkor már inkább a beszeljangolul.com.

2023. okt. 17. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
24%
Azt mondják B-21 szintig visz, szerintem arra képes is egy kis kiegészítéssel (pl nyelvtani videók, szókincsbővítés).
2023. okt. 17. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
62%
Inkább gyakorlásnak jó.
2023. okt. 17. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
69%

"Azt mondják B-21 szintig visz, szerintem arra képes is egy kis kiegészítéssel (pl nyelvtani videók, szókincsbővítés)."

Nem. Annál sokkal többről szól a B2, mint amit a duolingo tud.

Inkább az lehet, hogy B2 szintig érdemes használni, afölött viszont már gyakorlatilag nem mond semmi újat.

2023. okt. 18. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Nos most elolvastam miért változtattak idén, és a cél az volt, hogy a több/megváltoztatott leckével a B2 szintre vigyen el.

[link]

nov. 11. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
86%
A Duolingot kizárólag angolul használtam csak. Az angol Duolingoval eljutottam kb a nulláról B1 szintre németül, illetve szintén nulláról kb A2 szintre franciául.
nov. 17. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!