Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Milyen ingyenes lehetőség van...

Milyen ingyenes lehetőség van angoltanulásra a Duolingo-n kívül?

Figyelt kérdés

Annál már magasabb szinten vagyok, de nem szeretnék tanfolyamra járni vagy angol tanárhoz, mert úgy nem vagyok hatékony.

A Duolingo jó egy szintig, de a listening nem megy, arra keresek megoldást.



2023. okt. 12. 10:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Menj fel omeglere vagy ometv-re és beszélgess külföldiekkel. Ha a duolingo már túl könnyű, feltételezem van egy alap szókincsed és hellyel-lözzel a nyelvtan is megy. Ideje élesben bevetni a nyelvtudást
2023. okt. 13. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Hűha, az nagyon jól hangzik, de ahhoz még keveset tudok. Volt rá példa, hogy külföldivel kellett beszélnem, de szinte.semmit sem értettem, csak bólogattam, és a kérdéseit sem értettem.

Az angol tanárt sem értem mindig, pedig ő magyarnyelvű.

Úgy ciki azért, hogy folyton vissza kérdeznem szavanként, és szótáraznom beszélgetés közben.

2023. okt. 14. 10:25
 3/5 A kérdező kommentje:
...vissza kell kérdeznem....
2023. okt. 14. 10:26
 4/5 anonim válasza:
100%

A Xeropan egy nagyon jó alkalmazás, ha Krétával jelentkezel be, akkor hozzáférsz a prémiumhoz is.

Azonkívűl nagyon sok lehetőséged van. Youtuben rengeteg hasznos videó van, pár csatorna ami segíthet:

-RealLife English (nekik

egyébként van egy ingyenes

alkalmazásuk, ahol tudsz

beszélni idegenekkel ha már

olyan szintre jutsz)

-Learn English With TV Series

-Jonna Jinton (segíthet a

hallásértésben) miután

megnéztél tőle egy videót,

próbáld saját szavaiddal

elmondani, hogy miről volt

szó, ezzel is sokat lehet

gyakorolni.

2023. nov. 3. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm. 🙂
2023. nov. 4. 12:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!