Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Lehet C1es angolom, ha nem...

Lehet C1es angolom, ha nem értek bizonyos terminológiát?

Figyelt kérdés
2023. okt. 26. 17:40
 1/7 anonim ***** válasza:
26%
Addig még van időd. Járj utána és értsd meg, tanuld meg.
2023. okt. 26. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Hogyne lehetne.

Vedd a magyar tudásod, attól mert anyanyelvi szinten beszélsz, nem feltétlenül érted a politikai, orvosi, jogi, műszaki szavakat, stb.

2023. okt. 26. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Mármint akkor nincs C1es tudásom? Nem értek gazdasági vagy műszaki terminológiát?
2023. okt. 26. 17:45
 4/7 anonim ***** válasza:
87%

Csökkentett értelmi képességű vagy?


Lehet C1-ed, anélkül hogy értenél bizonyos tudományspecifikus terminológiát.

2023. okt. 26. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Egyszerre küldtük el a válaszokat, nem olvastam a tiéd.
2023. okt. 26. 17:54
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nézd én fordítóit végeztem (igaz nem angollal, de ez nem lényeg), mégis van olyan terminológia, amit nem tudok és utána kellene néznem. Sőt, magyarul is van olyan.
2023. okt. 26. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerű a válasz, hiszen, pl: nézd meg a magyar jogszabályokat, vagy mondjuk egy kvantumfizika könyvet. Lehet még a fogalmakat se fogod érteni, most akkor nem tudsz C2-es szinten se magyarul?
2023. okt. 27. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!