Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Szalai Nóri (5 perc angol)...

Szalai Nóri (5 perc angol) angol nyelvkönyveiről mi a véleményetek? Számomra nem túl szimpatikus, hogy ő maga van a könyvek címlapján. Főleg egy nyelvtanuló könyvnél ez valahogy nálam nem passzol.

Figyelt kérdés
nov. 6. 15:41
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Az még a legkisebb baj vele… Nagyobb baj az, hogy a kiejtése kicsit sem angolos, és akkor még finoman fogalmaztam. Nem tudom, hogy sírjak vagy nevessek, amikor egy angoltanár(?) "pászt kántinyúz"-nak ejti a Past Continuous-t.
nov. 6. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
23%
2023-ban csak a digitális analfabétáknak van szüksége nyelvkönyvre hogy megtanuljanak idegen nyelveket. Bizonyítottan sokkal gyorsabban és hatékonyabban lehet AI segítségével nyelvet tanulni.
nov. 6. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Tudnál arra példát írni #2-es válaszoló, hogy miként lehet az AI-val jól nyelvet tanulni? Nem kötekedek, tényleg érdekel, mert a halott német tudásomat kellene visszahoznom mihamarabb.
nov. 6. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Thunderfairy ***** válasza:
100%

1-es.

Miért hogyan ejtse akkor? Csak a Past szóval probáltam a telefonomon, de a rajta lévő program is úgy mondja. Ha a hangsulyozást nem gyakorlod be akkor.

nov. 7. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
4: A continuous-szel van a probléma, azt hallgasd meg…
nov. 7. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

#2-es válaszoló. Próbálkoztam AI appokkal. Hármat is kipróbáltam. De egyik sem igazán vált be. Az volt a tapasztalatom, hogy az előre beprogramozott dialógus szerint válaszolnak. Én hiába nem tudtam teljesen jól reagálni az AI akkor is folytatta a saját válaszát. Vagy ha valamire nem tudtam válaszolni és inkább mást akartam mondani, azzal sem tudott mit kezdeni. Akkor újra kérdezte vagy mondta hogy nem érti mit akarok.

Ha tudsz ajánlani app-ot ami szerinted jó szívesen fogadom.

nov. 8. 08:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!