Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogyan lehetséges a legkönnyeb...

Hogyan lehetséges a legkönnyebben és leggyorsabb meg tanulni idegen nyelven beszélni ? Angolt és spanyolt szeretnék de nem tudom hogyan kezdjek neki !

Figyelt kérdés
dec. 21. 12:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Iratkozz be egy tanfolyamra!
dec. 21. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Saját környezetében,vagy tanfolyam.
dec. 21. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A legkönnyebb és a leggyorsabb, ha rá vagy kényszerítve, azaz körülötted éjjel-nappal mindenki a tanulandó nyelven beszél. Ezt próbálják a nyelviskolai tanfolyamok imitálni, némelyik sikeresebben mint a másik. A közoktatásban még mindig magyarul magyarázzák a nyelvtant a táblánál, ami nem vezet sehova. Fontos az intenzitás, heti 3-6 óra az nem intenzitás. Tehát a leggyorsabban akkor haladsz, ha van már egy kis előképzettséged de az elsajátítandó nyelv országában tartózkodsz és muszáj a bennszülöttekkel folyamatosan kommunikálnod.
dec. 21. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ha teljesen kezdő vagy akkor először az egyiket kezd el, ne egyszerre a kettőt.


Spanyol:

[link] Szerintem ezt nézd meg, sokan csinálják, plusz nagyon jók a videói (youtubeon is és facebookon is fent van.)

Ha nem tetszik akkor pedig nyelvtanfolyamot.


Én jól beszélek főleg spanyolul, de abban rengeteg befektetett óra van, nem is csak kimondotttan tanulás, hanem filmezés, beszéd, hallgatás, olvasás stb. Olyan nincs, hogy könnyen és gyorsan. (Bár ha valaki szeret sorozatot nézni és az adott nyelven csinálja, akkor annyira nem érzi, hogy fárasztó lenne, mégis tanul.)


Környezetben akkor tudsz fejlődni, ha tényleg használod a nyelvet.

dec. 21. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!