Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » 2024ben melyik a legolcsóbb...

2024ben melyik a legolcsóbb és legkönnyebb komplex c1 angol nyelvvizsga?

Figyelt kérdés

Mester felvételihez kene , de sajnos nem tudom hogy meddig kene megírni , vagy meddig vehető figyelembe..

Esetleg vélemények az online nyelvvizsgakrol?

(Én azt láttam hogy 54k, elkepesztoen brutálisan sok szerintem , és undorító hogy ennyire kizsigerelik az embert de mindegy is, az már más téma)



jan. 6. 20:42
 1/7 anonim ***** válasza:
85%
Hát állíts fel egy vizsgaközpontot, amelyik kihozza háromezer forintból a vizsgát, hogy még megélhetésed is maradjon rajta.
jan. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

DExam 2024. évi téli vizsgaidőszak - Pótjelentkezés nyújtható be díjmentesen 2024. január 7. éjfélig.

43000 Ft

[link]

A téli is, de még a tavaszi is figyelembe lesz véve, ha május-júniusban felvételizel.

jan. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

És akkor Ez a Dexam is ad plusz pontot a felvételin és ugyan olyan mint a többi nyelvvizsga?

Köszönöm

A segítséget.

jan. 6. 22:30
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Akkreditált, mint a többi.
jan. 6. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A nyelvvizsgadíj visszatérítés feltételeinek nem felelsz meg?
jan. 6. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Már van egy középfokú nyelvvizsgam, a c-re ugyanúgy lehet kérni ? Vagy csak az első nyelvvizsgára a szinttől függetlenül ?:;(
jan. 7. 00:15
 7/7 anonim ***** válasza:

"A támogatásra jogosultság megítélése szempontjából első sikeres komplex nyelvvizsgának minősül a támogatott nyelvekből 2018. január 1-jét követően elsőként sikeresen megszerzett

államilag elismert általános nyelvi vagy szaknyelvi komplex B2 típusú (középfokú) vagy komplex C1 típusú (felsőfokú) nyelvvizsga (a továbbiakban együtt: komplex nyelvvizsga),"

[link]

jan. 7. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!