Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Angolt tanulok már pár éve és...

Angolt tanulok már pár éve és szeretnék anyanyelvi környezetben eltölteni pár hetet egy tanfolyam keretein belül. Erre a katedrát néztem ki. Tapasztalat ezzel kapcsolatban? Megéri a befektetett pénzt és normális képzésben részesülsz kint?

Figyelt kérdés

jan. 7. 15:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Mindenképpen hasznos nyelvtanulás szempontjából az anyanyelvi környezet. Ha bennük bízol akkor utazz velük, a Katedra egy elég régi nyelviskola úgy tudom. Egyébként mennyibe kerül egy ilyen út manapság?
jan. 7. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A kérdés ilyen formában, hogy normális meg megérte, nem megválaszolható. Párhetes tanfolyamon arról van szó, amiről szó van. Ha a hallgatónak éppen az nem kellett, akkor nem érte meg?

Az ilyen egyébként nem kilóra éri meg, hanem lelkileg. Akkora lökést ad, hogy egy évig van belőle lendület. Persze, ez sem teljesen biztos kijelentés, mert láttam már olyant, aki annyira passzív volt (azt ne mondjam, hogy agyilag tiltó táblákkal küszködő), hogy hazaérve boldogan ugyanúgy nem foglalkozott a nyelvvel többet.

S már csak azért sem a mennyiség számít, mert ahol én jártam, ott a délutánok tantermen kívüli aktivitással teltek, a városi nevezetességek megtekintése, környékbeli szép helyekre elbuszozás, satöbbi.

jan. 7. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!