Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Létezik olyan oldal, ahol...

Létezik olyan oldal, ahol angolt lehet gyakorolni, ténylegesen ingyen, anyanyelvi tanárokkal/emberekkel?

Figyelt kérdés

#nyelvtanulás #gyakorlás #angol fejlesztése
jan. 25. 10:57
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hellotalk
jan. 25. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
77%

Emberekkel igen, tanárokkal nem. Azért azt remélem, nem várod el, hogy valaki, miután végigszívott 5-6 évet az egyetemen, hogy tanár legyen, pro bono adjon órákat.

Azok, akik a hasonló platformokon "segítenek", rendszerint jószándékú, de képzetlen emberek. Arra jó, hogy magabiztosságot szerezz a beszélgetésben, de "tanulni"... nyelvvizsgára nem mennék ez alapján.

jan. 25. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem nyelvvizsga készülésre gondoltam, csak magabiztosabb kommunikáció építésére.
jan. 25. 14:14
 4/6 anonim ***** válasza:
Esetleg a slowly appot is kipróbálhatod, ott leveleket lehet írni. Rengetegen vannak fent és sok országból.
márc. 8. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ezt az "oldalt" meg "appot" úgy hívják, hogy valóság. Egészen egyszerûen ki kell menni az emberek közé. Fõleg a turisták kiváncsi nyitott, kommunikatív, extrovertált emberek, azért turisták. És az angol tudósok bebizonyították, hogy többnyire nem harapnak.
márc. 10. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

#5

Ez is egy jó módszer, csak sajnos, ha az illető vidéken lakik, akkor nem sokszor fut össze külföldiekkel. Én eddig csak a kínai ruhaboltokban találkoztam kínaiakkal, mert már a kínai büfében is egy magyar csaj árul. Annyit lehet igazából megtenni, hogy ha vannak olyan ismerősök, akik tudnak angolul, akkor velük beszélni, ha nincsen, akkor sajnos ez nem egy megoldás.

márc. 18. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!