Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Melyik a legkönnyebb szóbeli...

Melyik a legkönnyebb szóbeli angol c1 nyelvvizsga?

Figyelt kérdés
Tudom nagyjából relatív, kinek mi nehéz, viszont hol voltak jobb tapasztalataitok?
febr. 1. 13:25
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

"viszont hol voltak jobb tapasztalataitok?"


Mivel elsőre sikerült, semmi tapasztalatom nincs más vizsgahelyekkel kapcsolatban. Egyébként Cambridget csináltam, nem volt nehéz de erős az angolom. Ha nem tudom a nyelvet megfelelően akkor gondolom egyik nyelvvizsgaközpont által meghirdetett felsőfokú nyelvvizsgát sem tudnám abszolválni... ilyen értelemben teljesen értelmetlen a kérdés, az angolodat hozd fel olyan szintre hogy sehol ne okozzon gondot, ne direkt "könnyűt" próbálj kifogni.

febr. 1. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Saját tapasztalatokról tudok írni. Én az iTolc-nál tettem le a felsőfokút, ott a szóbeli egész könnyű volt szerintem. Középfokút a Euroexam-nél csináltam, tehát valamennyi összehasonlítási alapom van.
febr. 1. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
En pedig telcet csinaltam, es ezt ajanlom. Latod, ahany valasz, annyi felet fog mindenki mondani…
febr. 1. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én ennek örülök :)
febr. 1. 23:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!