Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Milyen appokat használtatok,...

Milyen appokat használtatok, vagy használtok jelenleg is nyelvtanulásra?

Figyelt kérdés
Angoltanulásra kellene.

márc. 2. 11:00
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ne az appoktól várd a csodát.


duolingo

quizlet

márc. 2. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

oké? Egyébként kiegészítésnek keresek valamit könnyed de hasznos tanulási módszert, nem ezzel akarok folyékonyan megtanulni beszélni.


Ezeket használtad is vagy csak írtad mert tudod, hogy léteznek? Tapasztalat, hogy milyen? Mivel ezek többnyire fizetősek gondoltam valaki aki használja megtudja mondani, hogy megéri e. (Például ha heti 100 szót megtanítana már szerintem jó.)

márc. 2. 12:10
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Az ingyenes változataikat használtam, de már régebben, azóta nem tudom, hogy ha ingyenesen akarod használni, akkor mire jók meg mire nem.


Mindenesetre bármit használsz, ha rendszeresen használod, napi szinten, akkor hasznos lesz, ha meg csak letöltöd, de nem használod rendszeresen, akkor egyik se lesz hasznos.

márc. 2. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
49%

"ha heti 100 szót megtanítana már szerintem jó."

Itt fórumozgassál, ne a gyk-n, akkor menni fog:

[link]

márc. 2. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Duo
ápr. 9. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!