Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Használta már valaki az...

Használta már valaki az "e-talking club" online nyelvtanulási rendszert/módszert?

Figyelt kérdés

Milyen tapasztalataitok vannak vele kapcsolatban?

NEM VÉLEMÉNYEK, csak konkrét tapasztalatok érdekelnének.



2016. febr. 17. 20:11
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
elég gyuatra
2016. márc. 23. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Használtad is? Konkrétan miért ez a véleményed?
2016. márc. 28. 23:55
 3/8 anonim ***** válasza:
50%
Az a baj hogy mindent megeszel. Csodamodszer nincs
2016. aug. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Leírom mégegyszer: csak olyanok válasza érdekel, akik használták már ezt a nyelvtanulási rendszert, tehát konkrét tapasztalatról tudnak beszámolni. Más nem érdekel.
2016. szept. 27. 16:36
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Porhintés. Semmi több.
2016. szept. 27. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!


Jutottál plusz információhoz az E-Talking-al kapcsolatban?


Én már jó pár éve kutatom, hogyan lehetne hatékonyabban megtanulni az adott idegennyelvet.


Végiggondolva, nagyon is van alapja, amit írnak.


Egy biztos, a mai nyelvoktatás, az nyelvoktatás, nem nyelvelsajátítás.

2016. nov. 17. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Lynlilly válasza:
Pénzkidobás, pénzlehúzás, tudományosan megalapozatlan, csúsztatások vannak benne. Persze fejlődsz valamit, ha végigcsinálod, de pont nem nyelvelsajátítás lesz a vége, hiszen előre megírt párbeszédek memorizálásáról van szó. Hány éve létezik már és képtelen elterjedni, mert a nyelvtanulás egyik legunalmasabb módszere. Ja és megjegyezném, hogy az előre betanult párbeszédek módszere már rég elavultnak tekinthető a nyelvoktatásban. Az álmunkban tanulunk, ha hallgatjuk a hanganyagot is szerintem hosszútávon problémákat vet fel. Igazából minden kis kutatásból kivették lebutítva azt, ami a leendő vevőnek tetszeni fog. Mindenki nézzen utána a neten és döntse el maga, hogy tud-e hinni ebben vagy sem és szépen számolja ki, hogy mennyi pénzbe fog ez kerülni neki, mire állítólag eléri az áhított "nyelvelsajátítás" szintjét. És akkor jöhet a döntés etc vagy tanár, monoton gépiesített tanulás vagy megtanulja hogyan tudja kifejezni saját gondolatait. De a lényeg ne felejtsétek el, minden rossz, amit a nyelvtanárok eddig csináltak ez a módszer a tuti. Ez nekem kicsit olyan mint, amikor azt mondják a kemo és a sugár öl meg, bezzeg a citromlé. Mégis sajnos halnak meg rákban.
2017. júl. 23. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 kriszpo ***** válasza:
Mivel b2 angol nyelvvizsgára készülök, keresgettem a neten angol témakörben. Ráakadtam egy 2014-es e-talking club-os "lélekre ható marketing videóra". Kicsit olyan érzésem volt pár perc után, hogy az előadó mindenképpen mindenkit rá akar beszélni az e-talking clubra. ("Vegyen edényt vagy ágyneműgarnitúrát akciósan" érzésem volt) Utánanéztem (mint mindennek ami érdekel) hogy hogyan működik, mennyibe kerül. A véleményem pedig ezzel a módszerrel (és több hasonlóval) kapcsolatban, hogy lehet, hogy ez valakinek bejön és így tud angolul megtanulni, de biztos 100%-os módszer csak egy van: egy jó nyelviskola és sok-sok otthoni tanulás, gyakorlás (nyelviskolán kívül is). Illetve van még egy módszer, de az sokak számára nem elérhető: költözzünk külföldre :) Persze nem vagyunk egyformák, valaki könnyebben, valaki nehezebben tanul nyelveket mert inkább reál beállítottságú vagy tehetségesebb. Végezetül pedig: a legfontosabb bármilyen tanulásban a KITARTÁS és SZORGALOM, mert ezek nélkül valóban nehéz elérni a célunkat.
2017. okt. 12. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!