Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Valaki tanult már meg csak...

Valaki tanult már meg csak interneten keresztül angolul? Ha igen, akkor milyen oldalakat használtál?

Figyelt kérdés
Nem látom értelmét a heti egy alkalmas méregdrága nyelvtanfolyamnak, mert csak akkor érnék rá a munka miatt. Úgy gondolom, az hasznosabb, ha naponta leül az ember a gép elé esténként.

2017. jan. 28. 10:16
 1/2 anonim válasza:

Van ez a Duolingo nevezetű oldal. Szerintem nagyon korrekt, de ettől még nem fogsz perfektül beszélni angolul, de ha mellette angolul nézel filmet, angolul játszol játékokat, angol zenéket hallgatsz és azokhoz dalszövegeket fordítasz (szótár), akkor azzal már sok információt raktározol el a fejedben. Én is így tanultam meg középszinten angolul, de ehhez kellő elszántság, motiváció és kitartás kell és persze nem kevés belefektetett idő.


A Duolingo-n keresztül (mivel már az angolt vágom) már franciául és spanyolul tanulok és ugyanezeket a praktikákat alkalmazom amiket neked leírtam. Nekem az a motivációs alapom, hogy ez kelleni fog a külföldi élethez. Magyarországon már nemigen lehet megélni, vagyis mondom máshogy: egy kiváló szakmai tudással Magyarországon örülsz, ha elvegetálsz, külföldön meg rendesen megfizetnek érte... engem ez motivál :)

2017. jan. 28. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon hasznos volt válaszod, köszönöm!
2017. jan. 28. 11:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!