C1 szóbeli tippek?

Figyelt kérdés
Circa egy hónap múlva megyek nyelvvizsgázni, Euroexamhez. Elvileg megvan a szint de ha esetleg valakinek van akármilyen tippje beszédhez azt megköszönöm, illetve másoknak is hasznos lehet akik később találják meg ezt a kérdést :D

márc. 20. 23:07
 1/4 anonim ***** válasza:
78%
Szia, én most voltam, az eredményem hétfőn jön meg :) Én eléggé megszívtam a szóbelit, mert egy olyan lánnyal raktak össze aki szegény a B2-es szintet sem ütötte meg, így nehéz volt beszélgetni vele. Fontos, hogy visszacsatolj, refkletálj a partnered véleményére, mondd el őszintén a véleményed, ha egyetértesz, ha nem. Kérdezz sokat, hogy tudjatok vitázni. 2 témát fogsz kapni, és én már megbántam, hogy a könnyebbet választottam, mert nem tudtam sok C1-es szintű szókincset használni. Ha van bármi kérdésed, nyugodtan írj!
márc. 21. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Jaja, a kulturált vitához szükséges szókincs mindenképpen. Volt ilyen BBC nyelvlecke sorozat is, több is. Azt hiszem itt van a 4shared filemegosztón, ezt kell keresni: areyouready01, és a számot változtatni. Bár a 4sharedre alighanem regisztrálni kell, de az nem különösebben fájdalmas, bár legalább 20 másodpercig tart.
márc. 22. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy az is, meg lehet, hogy ez is: trawo01

Az Are You Ready adja magát, a trawo az a Trading Words rövidítése. Az Are You Ready az 23 részes, kb, a Trading Words az 15 kb.

márc. 22. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

(van egy pár hangoskönyv is ott, az érdekes, hogy a Pelican Brief első részét 32-en vadászták le, az ötödik részt meg 88-an. :D :D :D

( ez pelican1 és így tovább keresendő)

márc. 22. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!