Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Segítség! Létezik német...

Segítség! Létezik német gyorstalpaló oldal?

Figyelt kérdés
Régen általános suliban tanultam németet, de sok nem ragadt meg. Kijöttem Németországba dolgozni egy magyar srácon keresztül, azt mondtam neki, hogy beszélek németül középfokon, angolul pedig felsőfokon (kicsit túlozni szoktam a CV-ben, középfokon beszélek angolul, de mindig okosabbnak akarok tűnni, hogy felvegyenek). Kijöttem és mindenki német rajta kívül, a főnöknek be sem tudtam mutatkozni normálisan, arra fogtam, hogy az út miatt lefáradtam. Ötlet, hogy pár nap alatt hogyan tanulhatnám meg az alapokat??? S.O.S!!!
márc. 27. 14:07
 1/3 anonim ***** válasza:
39%

App: DW Learn German

Youtube: Nicos Weg

márc. 27. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
34%
hát nyomikám, azért ne csomagolj ki nagyon XD
márc. 27. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
81%
2esnek igaza van. gondolod a német nem fogja észrevenni hogy te nem beszélsz se középfokon, se felsőfokon?:DDD holnapra biztos megtanulod :D atyaisten... na pont az ilyen link, hazug alakokra van itt mégtöbbre szükség, elvégre még nincs belőlük elég...
márc. 29. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!