Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Egy hónapra milyen készsége(ke...

Egy hónapra milyen készsége(ke)t, kezdetleges speciális szaktudást érdemes elkezdeni, amivel van esély az egy hónapos elméleti/"gyakorlati" elkezdett tudással elhelyezkedni?

Figyelt kérdés

Tudom, nagyon széles spektrum.

Sajnos megszűnt a munkám.

Egy családnál segítettem korábban (nagyjából idősgondozás & háztartásvezetés volt a feladat).


Semmihez nem értek. Van egy semmit érő diplomám ugyan (gyógypedagógus), de azzal a korábbi években sem tudtam érvényesülni (anyagiakban szintén nem megfelelő hozzájárulás a létfenntartáshoz sem).


A legkényelmetlenebb, hogy még egyszerű irodai adminisztratív munkákhoz sincs tapasztalatom, nulla szoftverismeret stb.

Ezért gondoltam, hogy a legalább 3hetes keresési időszak alatt se tétlenkedjek..


Jó lenne elkezdeni valami olyan képzést (vannak erre szakosodott gyorstalpaló ismeretátadást nyújtó szolgáltatók), ami segíthet, hogy valami legaláhb létminimum szinten jövedelmező állásra pályázhassak.

Esetleg angolra gondoltam, vagy valamilyen Office programra (ami adminisztratív munkákák feltételeinek teljesítéséhez lehetne gyors segítség).


Sajnos nagyon béna lennék bármilyen területen, mert tényleg sehol semmi tapasztalatom.


Ha van ötletetek akár orientációra, vagy a fentihez hasonló, viszonylag konnyen elsajatithato soft skill kepzesekre, nagyon örülnék a segítségnek!


Köszönöm szépen!


35N



dec. 29. 13:52
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Gyógypedagógusként nem tudsz elhelyezkedni? Ez elég hihetetlen



Amúgy meg [link]

dec. 29. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
dec. 29. 16:15
 3/4 anonim ***** válasza:
Valamennyi szoftverismeretednek kell lennie...szakdolgozatot, diplomamunkát hogy írtál?
dec. 30. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Minimális van,wordben írtam annó.
jan. 3. 16:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!