Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Milyen streaming platformok...

Milyen streaming platformok jók német tanuláshoz?

Figyelt kérdés

márc. 30. 11:29
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Bármi, amit legalább 70% ban értessz.

Én pl itt hallgatok franciát, lehet szűrni nyelvre, és keresel valakit, aki szépen beszél: [link]

márc. 30. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

3 sorozatot tudok ajánlani, magát streaming platformot nem, mert mindegyik máshol van fent vagy fent sincs.

1. Babylon Berlin

Zseniális. Magyarországon az HBO Maxon van fent.

2. Das Boot - a sorozat ami nemrég készült.

Nem tom hol van fent, én anno letöltöttem torrentről.

3. Charité

Ezt most tervezem letölteni, eredetileg a Charité at War fent volt Netflixen, most már nincs, de az jó volt. Ez ahhoz hasonló csak nem limited series.


Nem tudom milyen szinten vagy most, azért nem árt ezekhez egy B1-es szint. Onnan tudsz fejlődni velük, ha alacsonyabb szinten vagy akkor nem nagyon. Ja, és még B1 szinten is, ne ijedj meg ha SEMMIT nem értesz az elején még felirattal se. Ha 2 vagy 3 részt végignézel úgy hogy 5 másodpercenként leállítod és jegyzeteled a szavakat, akkor utána már alig kell, nagyon gyorsan fogsz fejlődni szinte anélkül hogy erőfeszítést tennél.

ápr. 1. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!