Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Tippek, tanácsok japán nyelv...

Tippek, tanácsok japán nyelv tanuláshoz?

Figyelt kérdés
Szeretnék bele vágni viszont nem tudom hol kezdjem el. Inkább olyan felhasználók válaszára lennék kíváncsi, akik egyedül segítség illetve tanár nélkűl tanultak meg japánul. Válaszokat előre is köszönöm. 😌

márc. 31. 22:30
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

"akik egyedül segítség illetve tanár nélkűl tanultak meg japánul"


Simán megtanultam mesterséges intelligencia segítségével, amikor pedig már a tudásom B2+ szinten volt japán nyelvű discord szerverekre is feljártam beszélgetni anyanyelvi szintű japánokkal.

márc. 31. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ezt vedd meg:


[link]


Ha van könyvesbolt a közeledben, akkor kérj még tőlük japán könyveket.

van írás gyakorló is.

Az appok sajnos hobásak, jobbak a könyvek. Azonban a könyvek is kicsit hibásak.

Deepl -fordító app, olyan mint a google fordító. Azon több variációt is mutat egy fordításnál. De minden variációt újra fordítsd le oda vissza.

Írj egy füzetbe jó sok szót, szavakat. Egy másik füzetbe pedig az írásjeleket.


pdf- ben lehet kanjikat -bonyolultabb írásokat tanulni.


Kannák: higaranák és katanák- ezek az alapok.

Kanjik a bonyolultabb írások.


A fordítóval hallhatod h kb. mit hogyan ejts. De sok yuotubot is nézz a nyelvről és ahogyan igazán beszélnek a japánok.

ápr. 1. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

ひらがな。

カタカナ。


どうぞよろしくおねがいします。

ápr. 1. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!