Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Melyik nyelv oktató app-ot...

Melyik nyelv oktató app-ot ajánljátok telefonra? Időm van foglalkozni vele csak az alapoktól kéne és max 2 hónapom van egy társalgási szint elérésére, Németországba munkához kellene.

Figyelt kérdés
ápr. 6. 11:55
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Alapoktól 2 hónap alatt nem fogsz feljönni társalgási szintre, már ha a társalgási szint nem az, hogy kérsz 1 linzert a pékségben.


Vannak ezek a könyvek hanganyaggal, elég baráti áron, amik már úgy értelmesebb tudást adnak, és egy jó alapot, ha már kint dolgozol, akkor a nagyrészét, amit mondanak, azt érted:

[link]

ápr. 6. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ilyen sok van de ezek elég lutri melyik felel meg
ápr. 6. 23:18
 3/6 anonim ***** válasza:
jó, akkor ha nem kell szakértők által összerakott könyv, rendesen tanulni meg nem vagy hajlandó tanárral, akkor te is tudod, hogy marad a youtube-bámulás és a duolingo-nyomkodás, hogy aztán jöhess ide vissza hisztizni, hogy de mért nem megy.
ápr. 6. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

#3 Nem hisztizni jöttem okoska.

Hanem saját tapasztalat alapján vártam választ.

S ha jön válasz arra is reagálok és tudod így lesz egy normális kommunikáció pro/kontra indokokkal és akkor lehet dönteni. Persze a Google-n is sok tanács van tudom.

De azért köszi neked is a hozzászolást

ápr. 7. 12:21
 5/6 A kérdező kommentje:

#3

Szakértők álltal összerakott könyv videó anyag is van sok épp ezért írtam, hogy elég lutri melyik felel meg.

ápr. 7. 12:25
 6/6 anonim ***** válasza:

#1 es voltam, én azért ezt írtam, mert 3 nyelvet ezzel kezdtem el tanulni, azokból most 2-ből C1 szinten vagyok, 1 ből B2, szóval elég jónak mondanám (nyilván A2 szint felett már más forrásokból).

Találkoztam elég sok nyelvkönyvvel, és úgy érzem, hogy az A1-A2 szint könyvei nagyságrenddel jobbak, mint a többi, amit ismerek.

ápr. 7. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!