Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » A révaiban eljutsz olyan...

A révaiban eljutsz olyan szintre angolból a 4 év végén hogy egyetem után azonnal ki tudj menni angol nyelvű országba?

Figyelt kérdés

ápr. 23. 20:10
 1/8 anonim ***** válasza:
72%
Bárki azonnal kimehet egyetem után - sőt, akár egyetem nélkül is. Nyitva a határ.
ápr. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Rendben akkor rosszul kérdeztem

Az akart a kérdésem lényege lenni hogy van -e annyi nyelvtudásod egyetem után hogy ne az legyen hogy nem értesz semmit és nem tudsz válaszolni

ápr. 23. 22:31
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez egyáltalán nem csak az iskolán múlik. Én eljutottam arra a szintre már gimi közben is (bár nem mentem ki sehova, max. nyaralni), más osztálytársaim viszont egyetem után sem. Ha nem tanulsz, nincs nyelvérzéked, nem vagy motivált, akkor teljesen mindegy, hova jársz. Csodát a Révaiban sem fognak tudni művelni.
ápr. 23. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
55%

Amit Magyarországon tanítanak az sokszor édeskevés .

Én is itt Angliában tanultam meg helyesen .

ápr. 24. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
86%

Angol nyelvu orszagokba ki tudnak menni az emberek nyelvtudas nelkul is. Ez a kerdes igy ertelmetlen.


Attol fugg, hogy ezt a nyelvtudast mire szeretned hasznalni. Egyetemi felvetelire? turistaskodasta? epitoipari munkara?

Egyetemre azert kell egy biztod tudas, a tobbihez egy alacsony tarsalgasszint is eleg mondjuk B1. Barhol megszerezheto, akar otthon is, magadtol.

ápr. 24. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
76%

"Amit Magyarországon tanítanak az sokszor édeskevés . Én is itt Angliában tanultam meg helyesen ."

Vagyis azt akarod mondani, hogy ahhoz képest, amennyit az adott nyelvterületen meg lehet tanulni, édeskevés az, amit a nyelvterületen kívüli országban, az oktatási rendszer keretein belül meg lehet tanulni. Így még egyet is értek.


Magyarországon meg nem az az édeskevés, amit tanítanak, hanem amennyit abból egyesek megtanulnak - miközben mások igenis az iskolarendszerben tanulják meg a nyelvet (persze úgy, hogy közben nincsenek elzárva az internettől, ahonnan csak úgy dől az angol nyelv, de hát ezzel nincs mit csinálni, ilyen világban élünk - és a lehetőség a többieknek is adott, hogy nyelvtanulásra használják a netet, ne csak tompítsák vele az agyukat).


Egyébként abból, hogy a mondatvégi pont elé szóközt teszel, az jön le, hogy írásban azért valószínűleg nem lehetsz annyira penge, mint szóban, pedig nagyon sok helyen az is elvárás...

ápr. 24. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 tozser ***** válasza:

6/6

Gondolom amire 4/6 utalt az nem az angol szavak ismerete, hanem azok helyes

ANGOL kiejtese, ami nem biztos hogy egyezik azzal amit otthon tanitanak.


De ki tudja, minden lehetsegess.

ápr. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"Ez a kerdes igy ertelmetlen."

Értelme azért van, csak valószínűleg nem az, amit a kérdező szánt neki.

ápr. 27. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!