Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Németesek! Segíttettek nekem...

Németesek! Segíttettek nekem lefordítani ezt levelet? (csak részlet, nem az egész )

Figyelt kérdés

Balaton (nemtom, most Plattensee?? talán??)

pl. én lakok Szfváron. Akkor lehetne azt írni, h ich wohn' in Szfvár?

Inkább németben kéne segítség, fejleszteni szeretném a nyelvet. Több éve tanulom, de mégsem úgy megy, ahogy szeretném.

Kérlek javíts ki, ha vmit nem jó. <--- ez is a fordítás része :)

Nagyon-nagyon köszi nektek :) + zöld kéz :)


2010. okt. 28. 17:01
 1/4 anonim ***** válasza:

der Balaton / der Plattensee

Ich wohne in Székesfehérvár.

Bitte, korrigiere mich, wenn etwas nicht stimmt.

2010. okt. 28. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Hát szerintem a Balaton az Balaton...nehogy már németül írd...A többihez nem nagyon tudok hozzászólni,de magyarul írd a magyar neveket...
2010. okt. 28. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Szfváron lakok. Akkor lehetne azt írni, h ich wohn' in Szfvár?

Inkább németben kéne segítség, fejleszteni szeretném a nyelvet. Több éve tanulom, de mégsem úgy megy, ahogy szeretném<---

ezt is lefordítanátok??

2010. okt. 28. 17:38
 4/4 anonim válasza:
Azt h: ich wohn' in Szfvár semmiképp ne írd, mert nem fogják érteni. Ich brauche lieber Hilf, ich möchte meine Sprachkenntnisse entwickeln. Ich habe schon ein paar Jahr gelernt, aber es geht nicht so, wie ich es möchte.
2010. okt. 31. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!