Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogy tanuljak meg angolul?

Hogy tanuljak meg angolul?

Figyelt kérdés

Biztos ezerszer volt már ez a kérdés, de tényleg segítséget szeretnék kérni, én általánosban nem tanultam, csak középsuli óta éshát.., az érettségi 3as megvan, de közel nemtudok annyit,

És annyira szar, mert szeretnék megtanulni folyékonyan.

De állandó hadilábon vagyok ezzel,a középsuliról mondjuk nem beszélnék olyan szarul tanították, most kezdtem 2 éves OKJ-t , jó itt is tanuljuk, de ugye már itt is olyanokkal vagyok akiknek tök jól megy, és emiatt feszélyezve is érzem magam.

Meghát elvagyok teljesen keseredve, hogy soha nem fogok tudni megtanulni?!

Tanfolyamot mondják, hogy jó, és ott aztán van értelme, csak az meg belekerülne vagy 100ezerbe, nem tudom.

Kérlek, ha tudtok tanácsot adni, írjatok.

Bocsi, h hosszúra sikeredett.


2010. nov. 2. 17:35
 1/5 anonim ***** válasza:

English for idiots :)


[link]


Foglalkozz vele nap, mint nap, és nem lesz gond.

Mindennap! Memorizálj! Ha kell napokat tölts el egy dolog megjegyzésével!

2010. nov. 2. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Másrészt, ha drágának tartod a 100 ezres tanfolyamot, gondolj bele milyen drága lesz az élet angol tudás nélkül!
2010. nov. 2. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nem is az, hogy drágának tartom, mert most már komolyan elhatároztam, hogy valamit teszek érte.

Csak, hogy ugy van-e értelme, hogy hasznos is, mert van aki a magántanárra esküszik, és nem tudom, mi lenne jó.

2010. nov. 3. 10:18
 4/5 anonim ***** válasza:
Mivel vannak alapjaid, szerintem egy kicsit frissítsd fel a tudásodat, aztán magántanár. 1500 Ft/óra -tól már találsz, inkább vele 65-70 óra, mint tanfolyam 100 ezerért, ahol a tanár figyelme nem koncentrálódik. Ráadásul ezt a fent említett óraszámot belehet osztani; heti két nap, naponta 2 óra. Így a 100-as kerettel 4 hónapig tanulhatsz. A heti négy óra nem sok, de azt fogd fel kontrollnak, sokat kell majd egyedül tanulni mellette.
2010. nov. 3. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Bocs, hogy írok, de a linket nem tudom kimásolni, és így legalább megmarad. =]
2011. máj. 21. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!