Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Emelt szintű német érettségin...

Emelt szintű német érettségin mennyire nehéz elérni 70-75%-ot? Miben más mint a középszint?

Figyelt kérdés
2010. nov. 9. 20:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Milyen tantárgy?
2010. nov. 10. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Előző vagyok. Látom...:D bocsi :$ Kicsit elnéztem.

Nem nehéz elérni. Én is azt csináltam. Igazából szerintem a mennyiségében más. A levélben pl több szavasakat kell írni, a szövegértési részében valamennyivel több van, mint a középszintűben. És nyelvtanból meg alig vár el többet, mint a középszint. Szerintem a szóbeli részében van jelentősebb különbség. Ott nincsenek konkrét tételek, csak témakörök. Legalábbis nekem nem adott meg senki tételeket, amikor én érettségiztem. Viszont arra meg van egy nagyon jó könyv egész elfogadható áron (olyan 2000 Ft körül van), én abból készültem, és ahhoz képest, hogy péntek 13-án szóbeliztem és kihúztam egy olyan tételt, amiről nem akartam beszélni, egész jól sikerült a szóbelim is. :D És bocsi mégegyszer, hogy elbambáskodtam.:D

2010. nov. 10. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én októberben vizsgáztam, igaz, angolból (Nem szabad akkor menni, sokkal nehezebb!!), már megvolt a felsőfokúm, és 72%-om lett...:S Nem olyan rossz, de sokkal jobbra számítottam. Azért is bosszantó, mert ha tavasszal mentem volna, sokkal jobbat írhattam volna.:S Amúgy a középszintű jóval nehezebb az emeltnél, bármelyik időszakot (és tantárgyat)is nézzük.
2010. nov. 10. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!