Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Lehetséges a felmentés csak...

Lehetséges a felmentés csak német nyelvből?

Figyelt kérdés

Harmadikos gimnazista vagyok. Minden tantárgyból 4-es, illetve 5-ös az átlagom. Angolból (amiből érettségizni is fogok)5-ös vagyok. Viszont németből rosszul állok (a csoporttársaim is)A tanárt, illetve a "tanítási módszerét" nem minősítem.

Kérdésem: Lehetséges, hogy felmentést kérjek/kérjünk német nyelvből?


2010. nov. 20. 10:42
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

És bizony minimum harmadik éve tanulja.. És csak azt mondta, hogy rosszul áll..


Fizikát, kémiát, matekot is "sikk" utálni..

2010. nov. 20. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Kedves Válaszolók!

Köszönöm az értékes hozzászólásokat. A német nyelvet én választottam/választottuk második nyelvként, mert tudni akartam/akartuk.Sajnos a sok negatív "élmény" padlóra küldött minket.

Nagyon fontos lenne tudni, hogy lehet e felmentést kérni, vagy marad az, hogy más tantárgyból rontunk, mivel a németet próbáljuk túlélni.(PL:Ma is idáig azt tanultam, sajnos még ötven szó hátra van és holnap töriből és bioszból TZ lesz)Várom segítő válaszotokat!!!

2010. nov. 21. 15:46
 13/15 anonim ***** válasza:
Elég világosan megmondtuk, hogy nem lehet felmentést kérni. Mégis milyen alapon? Utáljuk a némettanárt, mentsenek fel? A gimnáziumban két nyelv kötelező. Nálatok a némettanár, másnál a matek, a fizika, a töri, a tesi, a kémia, a biológia. Mindenkinek van legalább egy szadista tanára. Ők akkor kérjenek felmentést ezekből? Ez az iskolai élet velejárója.
2010. nov. 22. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

11-20 16:01 -kor írtam.


Még most is azt mondom, próbáljátok meg intelligens ember módjára, kulturáltan, az osztállyal összefogva megbeszélni a problémát a tanárral, vagy kérjetek segítséget az osztályfőnöktől.


Lehet, hogy a tanár se tudja, miért nem teljesítetek, mert azt hiszik, ő mindent jól csinál.

2010. dec. 9. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
még mindig nincs papírod germanofóbiáról ???
2010. dec. 9. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!