Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Melyik a nehezebb angol...

Melyik a nehezebb angol középfok vagy az emelt érettségi? (ha a nyelvvizsgát választanám telcre mennék)

Figyelt kérdés
2010. nov. 23. 16:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Kb ezerszer válaszoltam itt: elvileg egyforma B2, gyakorlatilag az érettségi nehezebb. Az emelt szintű érettséginek annyi előnye van, ha eléred a 60%-ot, hogy ingyen jutsz a nyelvvizsgához. Nézz meg mintafeladatokat mindkettőből, aszerint dönts.
2010. nov. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
23%
Gyakorlatilag az emelt érettségi (is) egy kalap *****, ha a szükséges tudást nézzük... volt szerencsém megírni egy teljes feladatsort... 21, ismétlem, HUSZONEGY perc elteltével jöttem ki... akkor még csak egy középfokkal a hátam mögött... eredmény: 98%... köszöntem, inkább letettem a felsőfokú nyelvvizsgát...
2010. dec. 10. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A 240 perces feladatsort írtad meg 21 perc alatt? Istenem, de büszke vagyok rá, hogy ilyen kiváló elmékkel lehetek együtt ezen az oldalon, mint TE!
2010. dec. 10. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hát ekkora kamut!?

És még sztárolja is magát ...pf

Hazudni ide jársz látom...

2010. dec. 21. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!