Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Lányom olyan suliba szeretne...

Lányom olyan suliba szeretne menni, ahol a német, vagy angol mellé fel lehet venni a japánt, vagy az arabot, mit tud kezdeni a felvett nyelvvel? Érdemes tanulni, valaki esetleg hasonlót tanul?

Figyelt kérdés
2009. jan. 15. 08:59
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Nem olvastam el az összes választ,csak néhányat. De az első válaszodból azonnal rájöttem,hogy az Abigél Szakiskoláról van szó.Én nem javaslom az arab,és japán nyelvet.Nagyon nehéz mindkettő,és túl sokat nem lehet velük kezdeni a későbbiekben. Praktikusabb lenne egy erősebb iskolában,nyelvi orientáción/angolon,illetve németen/ tovább tanulni.Nem mellesleg az egyetemekre,főiskolákra is nehéz bekerülni az Abigélből.
2009. márc. 5. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Utolso válaszadotol kérdem ! Debreceni vagy? Vagy niért állitod ezt ? Jo tudni mire készüljünk, még nincs eldöntve, mér nehezebb, elvileg késöbb pontszám dönt amit irtál, mért nézik, hogy honnan, örülnék ha válaszolnál, mert sürget az idö, köszi elöre is!!!!
2009. márc. 5. 20:58
 13/14 A kérdező kommentje:
Kár h . nincs privát elérhetöséged, kérdeztem volna többet is!!!!
2009. márc. 5. 20:59
 14/14 anonim ***** válasza:

Írták, hogy nem jó egyszerre 2 nyelvet tanulni. Nem hiszem, hogy így lenne. Iskolában heti 11 órában németet, és heti 8 órában angolt tanulok, mellette nyelviskolába járok, ahol japánul tanulok. Most fogom elkezdeni a franciát. 5-ös vagyok mindenből.


L/14

2010. nov. 29. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!