Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogyan tanulhatnek meg nemetul...

Hogyan tanulhatnek meg nemetul, itthon?

Figyelt kérdés

Valaki tudna-e nekem segiteni, hogy hogyan kezdjek neki nemetet tanulni?

Abszolute de semmit nem tudok nemetul, nehany szot csak, de nagyon szuksegem lenne ra...

20 eves vagyok, napjaim vannak hatra, hogy megszulessen a kisbabam, ezert nincs lehetosegem most tanfolyamot kezdeni...

Tudna-e nekem segiteni valaki valami jo hasznos weboldallal, vagy akar privatba tudna-e kuldeni valaki valami anyagot, ami segitsegevel tenyleg az alapoktol tanulhatok?


2010. nov. 28. 19:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Az ELO-t nézted már?vagy a www.ringpercek.hu. Én is oda vagyok bejelentkezve. A kuponkódom, ha kérik:VieJqP
2010. nov. 28. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Kezdetnek ajánlom a Start! nyelvkönyvet, és folytatását, az Unterwegst. Nyelvtanból ajánlom azt a könyvet, aminek egyik szerzője Tálasi.

Ha majd tudsz valamelyest németül, akkor szókincsbővítésre a Szablyár-Fazekas Német szókincskönyvet, és a 1000 Fragen-1000 Antworten jó lesz.

Szántai Gábor honlapját is ajánlom, már kezdőként is hasznát veheted. Itt kérdezhetsz is a fórumban.

2010. nov. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a tanacsokat, segitseget! Nagyon kedvesek vagytok! :)
2010. nov. 29. 11:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!