Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogyan tanulhatnék egyedül...

Hogyan tanulhatnék egyedül német nyelvet?

Figyelt kérdés
2011. júl. 22. 16:32
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem ez egy nagyon profi módszer:


[link]

2011. júl. 22. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

hát, egyedül elég húzós, mivel a német nyelvtani része igényel némi magyarázatot. a legkönnyebb úgy lehetne megcsinálni, h veszel egy német tankönyvet (személy szerint a Sart!-sorozatot ajánlom, szerintem az a legjobb) és elkezdesz haladni a leckékben. A nyelvtanoknak utánanézhetsz itt a neten, vannak oldalak, amiken elég részletesen el van magyarázva. ha valamit végképp nem értessz, itt is megkérdezheted :). viszont figyelmeztetlek, hogy (véleményem szerint) ez elég ingatag nyelvtudást nyújt, nyelvvizsgának semmiképp nem szabad így nekivágni, legalább 1-2 hónapon át tanárhoz kell járni, hogy finomítsd a tudásodat.

ha viszont mégis sikerül, akkor le a kalappal :)

sok sikert!

2011. júl. 22. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Tanultam már suliban két évig, csak az édes kevés, ezért gondoltam, hogy ráhajtok :)
2011. júl. 22. 17:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!