Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Melyik szerintetek a könnyebb...

Melyik szerintetek a könnyebb ezen angol gazdasági nyelvvizsgák közül és miért ( BGF, LCCI, Gazdálkodó)?

Figyelt kérdés
2010. dec. 19. 16:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Ezt neked kell megítélned. Te tudod, hogy miben vagy jó vagy esetleg gyengébb. Minden tanítványommal megcsináltatok egy-egy tesztet és megkérdezem, hogy melyiket találta a legkönnyebbnek, illetve egy idő után én is látom, hogy miben jó vagy nem.

Neked így látatlanban azt javaslom, hogy tölts le egy-egy vizsgasort, csináld meg és van megoldókulcs, ellenőrizd le. Látni fogod hol értél el a legtöbb pontot és érezni fogod, hogy melyiket szeretted a legjobban.

A.

2010. dec. 19. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
köszönöm, én így annyit tudok, hogy a bgf-es mintha inkább nyelvtanosabb lenne, a többire mi a jellemző?
2010. dec. 19. 18:48
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

A bgf vizsgának van egy szakmai és egy általános nyelvi, ezen belül is egy nyelvtani - része. Ne ijedj meg tőle, mert elég jól kiszámítható, hogy mit kérnek itt. Nincs új a nap alatt, csak önmagukat ismétlik.

Az lcci nem ennyire nyelvtanos ehhez képest, de ott van egy recenziós rész és ha az nehezen megy, akkor az lehet gáz.


Nem tudom hol állsz a felkészüléssel, de ha megfogadod a tanácsom, akkor a vizsga előtti időszakot azzal töltöd, hogy a tipikus vizsgafeladatokat gyakorlod orrvérzésig. Nagyon megéri!

A.

2010. dec. 19. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Mi az, hogy recenziós rész ?
2010. dec. 19. 21:49
 5/11 anonim ***** válasza:
27%

megbuktál!

"valamely műről szóló rövid ismertetés, kritika."

ez tágabb is lehet nem csak mű.

Ergo ha nem tudod mi van benne vélemény se tudsz formálni. Vagy ha magolókirály vagy, akkor előre készítesz véleményt és azt nyomod.

2010. dec. 20. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, tényleg azt ajánlom, hogy csinálj meg 1-1 próbatesztet és gondold végig, hogy melyik ment a legkönnyebben.

Sok sikert!


Amúgy a kitexes vizsgát nem fogadják el? Legrövidebb és talán a legkönnyebb is.

A.

2010. dec. 21. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Szerintem, akkor mindenképp nekiállok tesztezni. Még ezeken kívül a zöld utat fogadják el, de azt nem terveztem. Köszönöm szépen a válaszokat és a biztatást :)

már kicsi alapom van, reális, hogy áprilisban levizsgázzam ?

2010. dec. 22. 09:06
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Komolytalan lenne így látatlanban megmondanom, hogy van-e esélyed. Ehhez két dolgot kellene tudnom:

1. pontosan hol állsz

2. milyen ütemben vagy képes haladni.

Egyiket sem tudom.

Egyébként az április nincs messze, húzz bele! Egy kalappal...

2010. dec. 22. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
80%

Ja, az előbb A. voltam.

A.

2010. dec. 22. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönök szépen minden segítséget és a biztatást! :)
2010. dec. 23. 04:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!