Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mondanátok olyan angoltanárt,...

Mondanátok olyan angoltanárt, aki fel tudna engem készíteni közép. Nyelvvizsgára, és az óradíja nem nagyobb 2000 ft-nél?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy nagyon rossz az angol oktatás a sulimban, és jó lenne külön is foglalkozni a dologgal. Azért itt keresek angoltanárt, mert ha ajánlja valaki, jobban elhiszem, hogy jó tanár. :) Az óradíj meg azért fontos, mert annyi a keret rá. Ami nem megy nekem egyébként az a beszéd.
2011. jan. 5. 17:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Melyik városban? Mennyi idős vagy?
2011. jan. 5. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Budapest, és középiskolás vagyok.
2011. jan. 5. 18:47
 3/5 anonim ***** válasza:

Nehéz ügy. Ez az ár olyan alacsony, hogy kb az olcsóbb nyelviskolák óradíját fedezi, nem hogy egy magántanárét. (Egy takarítónő is többet kap.)

Ha nagyon elszánt vagy, akkor szerezd be a Kreatív Angol anyagát cd-vel és otthon magánszorgalomból csináld. Jelentkezz be egy nemzetközi chat oldalra és keress embereket, akikkel tudsz társalogni. Nézz angol nyelvű filmeket, angol felirattal.

Hidd el, te is sokat tudsz tenni azért, hogy fejlődj, csak az elszántságodon múlik.


De ilyen óradíjért kizártnak tartom, hogy egy jó tanárt találj. Max szerencselovagot, aki annak adja ki magát. Vele meg ne kísérletezz, mert lehet, hogy csak árt.

A.

2011. jan. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én az első vagyok, szintén középiskolás, a felsőfokúra gyakorlok, gyakorolhatunk együtt, ha gondolod. :) Ingyen, persze:D Msn-en vagy ilyesmi:)
2011. jan. 5. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nyelviskolába azért nem szeretnék menni, mert ott csoportosan vannak az órák, én pedig nem szeretek beszélni, és nem tudnék ott érvényesülni. Köszönöm a tanácsot egyébként!


Utolsó, ez jó ötlet! Írnál nekem privátot? (Én nem tudok neked írni.)

2011. jan. 6. 15:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!