Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Milyen komplex B2 szintű...

Boxi100 kérdése:

Milyen komplex B2 szintű nyelvvizsgára érdemes menni? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Szótárhasználat, nehézség, nemzetközi-e...stb.:)

Köszi.:)


2011. nov. 5. 15:25
 1/4 anonim válasza:

nem ismerem az összes nyelvvizsga típust, így csak arról tudok írni amit én csináltam. Én a Euro B2 vizsgát tettem le több mint egy éve, szerintem nem volt nehéz, persze ez felkészültségtől függ, mi az iskolai angoltanárommal osztály szinten készültünk rá. Rengeteg eddigi vizsgafeladatsort találsz az interneten, azokat mindenképpen érdemes oldogatni (ez mindegyik vizsgánál hatásos :D ). Szótárt lehetett használni valamely vizsgarészeknél, de erről a honlapjukon tájékozódhatsz pontosabban. Mielőtt választasz hogy hol csináld, mindenképp kérdezd meg az angoltanárodat ( ha van) hogy mit javasol, és több féle vizsga feladatait kipróbálva felmérheted a szinted és a nehézségét.

A Euró államilag és nemzetközileg is elismert, erről is írnak a weboldalon.

[link]

sok sikert! :)

2011. nov. 6. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen! :)

Amúgy...németből megyek.:)

2011. nov. 10. 19:53
 3/4 anonim válasza:

a legjobb az ÖSD, mert pl. levélíráshoz használhatsz szótárat. ezen kívül a szóbelin vizsgáztatóval kell beszélni, tehát ki van zárva, h a béna vizsgapartnered miatt nem lesz meg.

a másik a GOETHE.

MINDKÉT VIZSGA NEMZETKÖZILEG ELISMERT=)

2012. jan. 2. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
az Euroexam egy jo kis vizsga, azt ajanlom :)
2014. jún. 16. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!