Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Segítene vki lefordítani angolra?

Segítene vki lefordítani angolra?

Figyelt kérdés
Angolból 50 szavas dolgozatot kellene írnunk de mivel én sík hülye vagyok angolból ez nem nagyon valószínű h sikerülni fog...A szöveg arról szólna h mit csináltam karácsonykor. A fordítandó szöveg ez lenne:Karácsonykor én díszíttem fel a fát.Sokat néztem a TV-t számítógépeztem és beszélgettem a rokonokkal.Nállunk karácsonykor az egész család együtt van.Sok mindent kaptam karácsonyra.Kaptam apukámtól telefont anyáéktól pedig ruhákat és pénzt.Nagyon hamar eltellt ez az ünnep.
2011. jan. 5. 20:03
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
At Christmas I decorated the tree. I watched TV a lot, I played the computer and talked to my relatives. We are all together with my family at Christmas. I got a lot of things. I got a phone from my father and i got some money and clothes from my mother. (Az utolsó mondatot nem tudom)
2011. jan. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm ez életmentő volt!=)
2011. jan. 5. 20:36
 3/18 anonim ***** válasza:
Csak tele van hibákkal. :(
2011. jan. 5. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Szarul fordította a srác.
2011. jan. 6. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

I decorated the christmas tree, and I watched the television a lot, played on the computer, and talked with my relatives.

My family is gatherd at christmas. I got lots of presents, like cell phone, clothes and money. This event is gone really fast.

2011. jan. 6. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
I decorated the Christmas tree and watched plenty of TV. Played on the computer and chatted to my relatives. At our house, the whole family gets together at Christmas time. For my Christmas presents, I've received a mobile phone from my father, money and clothes from my mother. The holiday season has past too quickly.
2011. jan. 6. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Ez is szar szerintem:D
2011. jan. 6. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

At Christmas I decorated the holiday tree. I was watching the TV a lot and I was talking with my relatives. In our family The whole family is together at the time of Christmas.

I got lots of things to Christmas. I got a mobile phone from my father and some clothes and money from my mother.((bár ide szerintem ez jobb: My father bought me a mobile phone and my mother gave me some clothes and money)) The holiday season has past too quickly.

2011. jan. 6. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
azért, ebben is vannak hibák... :s
2011. jan. 6. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Biztos vagyok benne:) De ez jobb, mint a többi. Nyílván egy nyelvész professzor ezerszer jobbat tudna, de ez elég könnyű téma, nehéz benen tudományosan fogalmazni. Én ezt a 6 éves angol tudásommal írtam. Vannak hibáim, apropó leírnád őket lécci, hogy mi benne a hiba? Tanulni szeretnék!:)
2011. jan. 7. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!