Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogy tanuljátok a szavakat?

Hogy tanuljátok a szavakat?

Figyelt kérdés
Pl: Angolból hogy a legkönnyebb megtanulni a szavakat?
2011. jan. 6. 15:22
 1/7 Cory Rose ***** válasza:
93%
Angolból 1-2szer elolvasom az angol és a magyar jelentést is és megjegyzem.. Szerencsére nekem ez mindig ment. De a legjobb módszer ez, addig olvasgatod hangosan amíg meg nem marad.. Aztán félreteszed és 1-2 óra múlva leellenőrzöd, aztán megint átnézed.
2011. jan. 6. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nézd meg a kedvenc angol együttesed dalainak szövegét, olvasgasd esetleg ha nem olyan erotikus a hangod (hogy b@ssza az emberek fülét) akkor még énekelheted is... így rám elég sok szó ragadt :)
2011. jan. 6. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
90%
én leszoktam írni 5-6szor egy papírra,és közben mondom az angol szót majd magyarul is.
2011. jan. 6. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én fel szoktam mondani az mp3 lejátszóra és hallgatom.
2011. jan. 6. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
én ankival. itt olvashatsz róla: [link]
2011. jan. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

ANKI! Egyértelműen a leghatékonyabb. Nem rabolja az idődet, mert kiszámítja, hogy egy-egy szót mikor felejtenél el, és akkor kérdezi csak. És amit azzal tanulsz, az garantáltan nem lesz elfelejtve.


Napi 10-20 percet kell vele foglalkozni. Hacsak nem irkálsz bele naponta 200 szót/kifejezést.

2011. jan. 7. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
és eltudnátok magyarázni hogy mit hogy kell ?
2011. jan. 7. 20:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!