Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Ha heti kétszer tudok járni...

Ha heti kétszer tudok járni angoltanárhoz, akkor mennyi idő alatt lehet meg a középfokú nyelvvizsga szintje, ha még természetesen otthon is foglalkozok vele?

Figyelt kérdés
2011. jan. 16. 12:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha van egy kis alapod akkor szerintem hónapok alatt is meglehet, bár ez tőled is függ, hogy mennyit foglalkozol vele, mert ha tényleg csak annyi lenne, hogy elmész tanárhoz és jól van akkor mondjuk bele telne néhány évbe.
2011. jan. 16. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
egyedül már sokáig tanultam angolt, bár vannak hiányosságok, de azért az alap dolgok megvannak szerintem :)
2011. jan. 16. 14:40
 3/3 anonim ***** válasza:

Amint elsajátítottad az 1000 kérdés - 1000 válasz szókincsét és a Dohár féle Kis angol Nyelvtanban foglaltakat és képes vagy önállóan kifejezni magad (képleírás, bemutatkozás, önálló mondatalkotás).


Heti két órával, napi 30 szó elsajátításával fél éven belül! (Nekem 4 hónap volt és ORIGO-t csináltam.)

2011. jan. 16. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!