Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Szerintetek ezek közül melyike...

Szerintetek ezek közül melyikek a legjobb könyvek (német)?

Figyelt kérdés

Start! NEU

Tangram aktuell

Schritte International

Magnet Deutsch

Lazán németül

Themen aktuell


Nekem csak középfokú nyelvvizsga kellene. Inkább kommunikatívat szeretnék, mert később németül is kell beszélnem a munkahelyen. Milyen könyvet használjak mellé (ha egyáltalán kell)?


2011. febr. 17. 20:34
 1/3 anonim ***** válasza:

Tangram aktuell

Schritte International ez a kettő a legjobb

2011. febr. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én szerintem a Start egy kaki,én nagyon nem szerettem belőle tanulni,bár nekem azt mondta egy német tanár hogy azért jó egy pár német könyven átrágni magad,mert mindegyik más felől közelítti meg a nyelvtant és mindegyik más léptekben halad.Kezdésnek nem rossz a START,de ha válaszhatsz,akkor inkább azt ne!

Én most a Tangrammra tértem át a startról,nekem személy szerint jobban tetszik,bár egy hátránya van,nem túl nagy a szókincse!De amúgy jobb mint a Start!A lazán németül viszont a legjobb könyv,legalábbis nekem!Abból tudsz egydül is tanulni.Én a Tangram mellé azt használom itthon és abból ad a tanárom is házi feladatot.Szóval én azt a kettőt ajánlom együtt,a tangram és lazán németül.A lazán námetülbe nagyon sok feladat van és a nyelvtant is egyszerüen magyarázza,de inkább feladatokra megy rá,mig a tangram mélyebben belemegy a nyelvtanba!Szval ha tudod,akkor ebből a kettöből dolgozz,mert nekem nagyon beváltak!

2011. febr. 18. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A Lazán németül
2016. dec. 8. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!