Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » A német tanáromat senki nem...

A német tanáromat senki nem szeretni a suliban mert nem is tud tanítani és egyszer már iskolát váltottam mit tegyek?

Figyelt kérdés
én nagyon szeretnék megtanulni németül. de igy nem 7. es vagyok és szeretem a nyelvet de igy egyre kevésbé..előre is köszi minden v.
2009. febr. 20. 16:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Szólj a szüleidnek, hogy keressenek neked magántanárt, aki felzárkóztat. de egy megbízható nyelviskola is jó választás.
2009. febr. 20. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszi nagyon és megpróbálom :)
2009. febr. 20. 17:07
 3/6 anonim ***** válasza:
Nálunk fizikából és matekból ugyanez a helyzet. Egyetlen lehetőség a magántanár, az osztályfőnök sem tudott segíteni, pedig mindent megpróbált, hogy tanárt válthassunk, ő is ezt mondta, hogy menjünk különtanárhoz.
2009. febr. 20. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Első vagyok.


bár ez nem a reklám helye tudom, de én amúgy német nyelvszakos egyetemista vagyok, és vállalok tanítványokat.

ha esetleg budapestiek vagytok, és a hétvégi különóra megfelel, akkor ha gondoljátok, keressetek meg priviben.

üdv:)

2009. febr. 20. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek!
2009. febr. 26. 20:43
 6/6 anonim válasza:

mi az ofőhöz mentünk ő eg az igazgatóhoz.másik tanárt kaptunk!mondjuk a régi tanár meguátált minket ezért,de hát mi se szeretjük,ugyhogy

ha fiatal az ofő érdemes megpróbálni

2010. okt. 28. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!