Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Angol középfokú nyelvvizsgához...

Angol középfokú nyelvvizsgához mennyi felkészülés kell?

Figyelt kérdés
2 éve tanulok angolt, mert sajna csak 2. nyelv, de elég jól vágom. most vagyok 10-es, még van 2 évem, + ha érettségi tantárgynak választom akkor 2 év fakt. Ez így elég?
2009. okt. 23. 16:33
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Tehetség kérdése. Én négy évig tanultam a gimiben heti 5 órában, sosem készültem, mert egyszerűen az órán rám ragadt minden, szerencsémre. Érettségi után simán megcsináltam a középfokút úgy, hogy arra is csak tesztekkel készültem.
2009. okt. 23. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Elég, de mindenképpen kell hozzá a fakt és sulin kívül önszorgalomból is foglalkozz vele, interneten is rengeteg anyag van, plusz nézz angol nyelvű filmeket.
2009. okt. 23. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
én 9. éve tanulok angolt, 3 éve készülök a középfokú nyelvvizsgára (nyelvi előkészítős osztályba járok). van 1 csomó téma (oktatás, környezetvédelem stb) de már 3. éve ugyanazt ismételjük. elméletileg jövő januárban megyünk vizsgázni, de sokan még most is kb az alapfoknál tartanak vagy még annál se... szóval sztem keményen feküdj rá, magántanár plusz sztem beszélgess rendszeresen angolokkal avgy nézz angol filmeket eredeti nyelven stb. jameg gyakorold nagyon a magnóhallgatást mert az szivatós szokott lenni
2009. okt. 23. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!